Möt vår kompetenta konsultkår

img_pers_Stig_Halvarsson

Stig Halvarsson

VVS-ingenjör / VD

Har arbetat inom VVS-branschen sedan 1990.
Arbetar med utredningar, specialuppdrag, kontroll, besiktning, projektering av kyl och värmepumpsanläggningar m m.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-557 13 26
E-post: stig@nemkon.se

img_pers_bernt_ake_andersson

Bernt-Åke Andersson

VVS-ingenjör

Har arbetat inom VVS-branschen sedan 1979.
Arbetar med utredning av energi, värme och ventilationsproblem, injustering, drift- och skötselinstruktioner, styr- och övervakningsprojektering. Certifierad energiexpert. Riksbehörighet OVK.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-557 13 24
E-post: berntake@nemkon.se

img_pers_irja_grundstrom

Irja Grundström

VVS-ingenjör

Arbetar med VVS-projektering och dokumenterar alla former av tekniska installationer.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-688 13 25
E-post: irja@nemkon.se

img_pers_lars_sandin

Lars Sandin

VVS-ingenjör

Har arbetat inom VVS-branchen sedan 1981.
Arbetar med projektering av VVS och kyla, utredningar, injustering.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-557 13 25
E-post:lars@nemkon.se

img_pers_lena_goransson

Lena Göransson

Ekonomi

Sköter allt inom bokföring, löner, fakturering mm. Ordningssam med bestämd hand och med glimten i ögat.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-557 07 60
E-post: lena@nemkon.se

img_pers_peter_haggstrom

Peter Häggström

VVS-ingenjör

Inledde sin bana som VVS-konsult 1999. Peter har även hunnit med några år som projektledare på entreprenörssidan. Projekterar Luft och Rör, utför OVK och injusteringar mm.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-508 75 88
E-post:peter@nemkon.se

img_pers_roland_bylander

Roland Bylander

VVS-ingenjör

Det vill mycket till för att överraska Roland vad gäller VVS-konstruktioner. Inledde sin bana som VVS-konsult 1974 och sedan dess verkat i branschen. Projekterar allt inom VVS och lite till. Arbetar som uppdragsledare och inspiratör.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-649 87 55
E-post: roland@nemkon.se

img_pers_annika_ullberg

Annika Ullberg

VVS-ingenjör

Energiingenjör. Började som konsult 2011.
Arbetar med projektering av rör- och luftinstallationer, energibalans- och transmissionsberäkningar.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-557 42 29
E-post:annika@nemkon.se

img_pers_andreas_andersson

Andreas Andersson

VVS-ingenjör

Civilingenjör energi. Började i branschen 2005.
Arbetar med energiutredningar, projektering luft och rör samt kyla/värmepumpslösningar.

Tfn: 063-18 13 25
Mob: 070-201 82 76
E-post: andreas@nemkon.se

img_pers_goran_stranberg

Göran Strandberg

VVS-ingenjör

Högskoleingenjör. Började som konsult 2006.
Arbetar med besiktning, projektledning, projektering av sprinkler-, rör- och luftinstallationer, energibalans- och transmissionsberäkningar.

Tfn: 063-391 64 77
Mob: 070-557 13 87
E-post: goran@nemkon.se

img_pers_noname

Viktor Sandin

Blivande ingenjör/Lärling

Tfn: 063-391 64 78
Mob: 070-557 63 71
E-post: viktor@nemkon.se

logo_nemkon_foot

Nordisk Energi & Miljökonsult

nemkon AB

Kyrkgatan 54
831 34 Östersund

Tel: 063-18 13 25

Epost: info@nemkon.se
Kontaktsidan>>